Форуми
[BG|04B] :: Форуми :: Open Chat :: Национални 04В срещи

<< Предишна тема | Следваща тема >>
Летен Лагер "Очебе4Life" 2016
Редактори:iDTemplar, Kamigawa, Zedd, MANIQK.BG, Spliddo
Автор Отговор
iDTemplar
26 юли 2016
iDTemplar

ID #4
Регистриран: 04 окт 2010
съобщения: 1646

Привет, другари!

Въпреки, че сърашно много се забавих тази година. предлагам да се съберем на 12-14 август. Тогава тъкмо и Калата си е в България. Не мога да искам от никой от Вас да дойде, защото отдавна извървах всички срокове за нормално планиране на такова събитие.

Въпреки всичко, (и въпреки, че Течо се ожени миналата седмица, ), ще се радвам да се съберем и да се видим. Ясно е че не играем игри вече така, както преди. Но сме доказали, че връзката ни отдавна е отвъд това. Моля всички, които ще имат възможността да се озоват на познатото място на 12-ти август (петък) или на 13-ти август (събота) - да оставят тук писмена индикация.

Ако се съберем повече от 2-3ма човека, събитие ЩЕ има! 
Най-отгоре
Mason
26 юли 2016
ID #382
Регистриран: 19 мар 2013
съобщения: 12
Там съм.
Най-отгоре
xKaloyanx
26 юли 2016

ID #448
Регистриран: 09 дек 2013
съобщения: 12
То трима сме винаги там Аз ще съм на 12 100%, но на 13 летя за Англия ....няма как зачудих се защо на 13 и установих че тогава билета мие е що годе поносим ... на на 12 100%!

[ Редактирано 26 юли 2016 ]
Най-отгоре
MANIQK.BG
28 юли 2016
maniqk.bg

ID #51
Регистриран: 26 мар 2011
съобщения: 415
+1
Най-отгоре
iDTemplar
02 авг 2016
iDTemplar

ID #4
Другари, ето последните новини.

Иво ще дойде и той, вероятно с Йони (със сина си).
Засега ще може да остане само в петък вечер, но ще се пробва да си размени смените за да може да остане и събота. Звъняхме и на Сашо, но той не вдигна.

И при мен има промяна в плановете. Тъй като тая година събитието съвпадна със сбора на селото (за което съвсем бях изключил), преди малко ме "зарадваха", че чакаме семейни гости от София и Разград. И ще се наложи да съм с тях, поне едната вечер. Т.Е. - ще дойда, ще се видим но вероятно няма да мога да съм през цялото време в лагера. Не знам дори дали ще успея да остана за едната нощувка. Ще мисля как да се справя с казуса идните дни и ще е каквото стане.

Това е засега.
Най-отгоре
MANIQK.BG
06 авг 2016
maniqk.bg

ID #51
Регистриран: 26 мар 2011
съобщения: 415
Да го преместим?
Най-отгоре
iDTemplar
24 авг 2016
iDTemplar

ID #4
Очакваме информация от Охотник за едно бунгалце край Търново, където никой няма да ни слуша и ще можем да си издивеем както си знаем. Наблизо имало и евтин хотел, евентуално, ако не успеем да Ви съберем по къщите. Чакаме конкретика.
Най-отгоре

Иди:     Най-отгоре

Публикувайте тази тема: rss 0.92 Публикувайте тази тема: rss 2.0 Публикувайте тази тема: RDF